Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
