Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Read More
he: המשך...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Libraries
he: ספריות

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט
