Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Read More
id: Selengkapnya

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Search form
id: Form pencarian

en: Libraries
id: Pustaka

en: Status message
id: Pesan status
