Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Libraries
it: Librerie

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Highlighted
it: Evidenziato
