Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
