Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Theme by
lt: Tema

en: Highlighted
lt: Paryškintas
