Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Status message
ru: Статус

en: Theme by
ru: Тема оформления

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
