Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
