Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Read More
cs: Číst dál

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
