Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Highlighted
ja: ハイライト
