Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
