Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
