Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
