Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Read More
pt: Leia Mais

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Highlighted
pt: Destacado
