Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Search form
sl: Iskalnik
