Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
