Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Search form
tr: Arama formu

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
