Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено
