Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Highlighted
vi: Nổi bật
