Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
