Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Status message
az: Status mesajı
