Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Read More
de: Weiterlesen

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Search form
de: Suchformular

en: Libraries
de: Bibliotheken

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Theme by
de: Theme von

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Load Twitter Bootstrap library from:
de: Twitter-Bootstrap-Bibliothek laden von:

en: Twitter Bootstrap version:
de: Twitter-Bootstrap-Version:
