Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
