Katturai Responsive (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu
