Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
