Katturai Responsive (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
