Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: The name %name has been denied access.
af: Die naam %name is toegang geweier.
