Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
