Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: The name %name has been denied access.
bg: Отказан достъп за потребителското име %name.
