Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: The name %name has been denied access.
eu: %name izenari sarbidea ukatu zaio.
