Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: The name %name has been denied access.
fi: Nimellä %name pääsy on kielletty.
