Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Authentication
gl: Autenticación

en: The name %name has been denied access.
gl: O nome %name ten o acceso denegado.
