Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Realm
he: תחום

en: Authentication
he: הזדהות

en: The name %name has been denied access.
he: הרשאה ל-%name נחסמה.
