Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: user
it: utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: Authentication
it: Autenticazione

en: activate
it: attivare

en: The name %name has been denied access.
it: Al nome %name è stato negato l'accesso.
