Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: The name %name has been denied access.
kk: %name атына рұқсат жоқ.
