Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: The name %name has been denied access.
km: ឈ្មោះ %name មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​បាន ។
