Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
