Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: The name %name has been denied access.
mr: %name या नामासाठी प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.
