Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: user
no: bruker

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Weight
no: Vekt

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Settings
no: Innstillinger

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: The configuration options have been reset to their default values.
no: Innstillingene har blitt tilbakestilt til standardverdiene.

en: Authentication
no: Autentisering

en: activate
no: aktivisere

en: The name %name has been denied access.
no: Navnet %name ble nektet tilgang.
