Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: The name %name has been denied access.
nl: De naam %name werd de toegang geweigerd.
