Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: user
nn: brukar

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
