Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
