Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: user
os: архайæг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
