Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Authentication
ps: تصدیق
