Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: user
pt: usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As configurações foram restauradas aos valores padrão.

en: Authentication
pt: Autenticação

en: The name %name has been denied access.
pt: O acesso foi negado para o nome %name.
