Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Authentication
ro: Autentificare

en: The name %name has been denied access.
ro: Numele %name are accesul interzis.
