Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: Choose authentication mode
sk: Vybrať mód autentifikácie

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: Do not store users' passwords during sessions
sk: Neukladať heslo používateľa počas sessions

en: <p>This action cannot be undone.</p>
sk: <p>Túto akciu nemožno vrátiť späť.</p>

en: Authentication
sk: Overenie

en: activate
sk: aktivovať

en: de-activate
sk: deaktivovať

en: The name %name has been denied access.
sk: Používateľovi %name bol zakázaný prístup.
