Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: The name %name has been denied access.
sl: Imenu %name je bil zavrnjen dostop.
