Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు
