Kerberos Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: The name %name has been denied access.
th: ชื่อ %name ถูกจำกัดสิทธิ์การใช้งาน
